Hakkımızda

Bes Yapı Hakkında

Biz Kimiz, Vizyon, Misyon, Değerlerimiz


Hakkımızda

Doğalgaz hortum üretiminde Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi olan BES Yapı’nın temelleri 1996 yıllında İstanbul’da atıldı. BES Yapı, 20 yılı aşan yolculuğunda Best markası adı altında alüminyum flexible hava kanalı üretimi ile yola çıktıktan sonra, 2004 yılından itibaren GFS (Gaz Flex Systems) adı altında flexible doğalgaz hortum üretmeye başladı. Dünyanın 25 ülkesine ihracat yapan firmamız, GFS markasının ulaştığı her yerde global bir marka hedefine ulaşmak için emin adımlar ile ilerlemektedir. İhracat gerçekleştirdiği ülkelerde kalitenin ve güvenin simgesi olan BES Yapı, kurum kültürünü doğruluk ve dürüstlük temelleri üzerine kurmuştur. Uluslararası standartlarda ve çağdaş yenilikçi teknolojileri kendine adapte ederek üretim yapan BES Yapı, müşteri odaklı pazarlamayı ilke edinmiştir. 

BES Yapı, doğalgaz metal hortum alanındaki yeniliklere önem veren öncü bir kuruluş olarak AR-GE ve ÜR-GE konusunda da hızlı bir gelişim yaşamıştır. Üretim tesislerinde yer alan laboratuvarında kalite kontrol, tasarım ve yeni ürün çalışmaları konusunda kendisini sürekli geliştiren BES Yapı, sektöre yeni ürünler kazandırmıştır. Firmamız, paslanmaz çelik hortum ve bağlantı fitingsleri ile ev içi doğalgaz tesisatlarını piyasaya sunarak, 2013 yılında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir. Böylece doğalgaz tesisatlarının daha güvenli olması sağlanmıştır. BES Yapı, bundan sonra da esnek metal hortum sektöründeki yeniliklere öncülük etmeyi hedeflemektedir. Satış öncesinde gösterdiği özeni satış sonrasında da gösteren BES Yapı, bugüne kadar her şeyden önce müşterisinin yanında yer almıştır.

Vizyonumuz

Faaliyet alanımızdaki pazarlarda rekabet koşulları içerisindeki müşteri beklentilerini sürekli ve kaliteli ürünlerle karşılayarak ulusal başarımızı devam ettirirken, esnek paslanmaz çelik hortum pazarında da dünya markaları arasında yer almaktır.

Misyonumuz

Satış öncesi ve sonrası gerekli hizmeti sunarak müşteri sadakatini arttırmayı, Entegre yönetim sistemi içerisinde olabilecek risklerimizi kontrol ederek günümüzdeki teknolojik uygulamaları, standartlarını sağlamak önceliğimizdir.

Değerlerimiz


Bes Yapı Ekibi

Yönetim Kadrosu

Bilal Akman

Yönetim Kurulu Başkanı

Mahmut Akman

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Cengiz Susam

Genel Koordinatör

Muhasebe Finans

Rafet Karademir

Finans Müdürü

Fatma Avgörürü

Muhasebe Müdürü

Neşe Kılıç

Muhasebe Asistanı

Elif Ucal

Muhasebe Asistanı

Üretim Fabrika

Burhanettin Şeker

Fabrika Müdürü

Hamza Akman

Üretim Müdürü

Bayram Güler

Üretim Planlama Sorumlusu

İsa Ayabakan

Sevkiyat Sorumlusu

Nafiye Temel

Satın Alma Sorumlusu

Nergis Soysal

Lojistik Sorumlusu

Teknik Ekip

Erol Polat

ARGE Müdürü

Kalite -ARGE

Abdurrahman Öztekin

Makine Mühendisi

Fatma Zehra Selçuk

Makine Mühendisi

Batuhan Ünlü

Makine Mühendisi

İnsan Kaynakları

Aleyna Kaya

İK Sorumlusu


6 Madde'de Bes Yapı

01.

Kalite

Kaliteden asla taviz vermemek.

02.

Çözüm

Zorluklara karşı çözüm üretmek.

03.

Ulaşılır

Müşterilerimiz karşı ulaşılır olmak.

04.

Markamız

Faliyetlerimizle markamıza güç vermek.

05.

Modern

Çalışanlarımıza modern ortamlar kurmak.

06.

Teslimat

Ürünlerimizi zamanında teslim etmek.

Neden Biz ?

Türkiye’nin yükselen değeri
BES Yapı neden tercih ediliyor?

Ürünlerimiz standartın izin verdiği en kaliteli 316L paslanmaz saçtan üretilir.

Ürünlerimiz özel tasarlanıp dikine kanallar yardımıyla ana taşıyıcı olan paslanmaz hortumdaki hataları gizlemez. Böylelikle kaçak testi yapıldığı zaman sızdırmazlığı garanti altına almış olur. 

Tesisat Sistemi fitingsleri maksimum güvenlik sağlamak amacı ile iki farklı sızdırmazlık güvenliğine sahiptir. Fittings ile hortumun birbirine temas ettiği noktada metal-metale sızdırmazlık sağlanır. Bu kısmın üst kısmında ise metallerin genleşmesi ile kesim hatalarını tolare edecek şekilde özel conta ile sızdırmazlık sağlanır.

Yangın mukavemeti yüksek şekilde tasarlanan silikon bazlı conta metal metale sızdırmazlık olması dahi yangın esnasında sistemin sızdırmasını engeller.

Esnek Tesisat Hortumları normalizasyon tavlama işlemine tabi tutulur. İndüksiyon tavlamasının aksine normalizasyon tavlaması uygulanan hortumlar daha mukavemetli hale gelir.

Hortumlarımız proje bazlı özel metrajlarda üretilebilir. Aynı zamanda yüklü kullanımlarda yüksek metrajlarda kangal olarak üretilebilir.

Şu zamana kadar..

1
Özel Proje
100
Yıllık Tecrübe
1
Ülkeye İhracat
1
Ürün Çeşidi